Category

Dezenfetasyon Ünitesi

Tüm dünya ve ülkemizin de için bulunduğu Covid-19 salgını nedeniyle, tamamen yerli yazılım ve %100 yerli üretimle tüm insanlık için geliştirdik!

Özelleştirilebilir yapısı, standart olarak sunduğumuz temassız çalışma sensörü, 4 köşe ve 8 noktadan dezenfektan püskürtme özelliği ile bakteri ve virüsleri yaşam alanlarımızdan uzak tutmanın en pratik ve teknolojik yolu. 

60 Litrelik tank kapasitesi, Biyosidal Ruhsatlı Dezenfektan sıvısı ile bakteri ve mikroplara karşı 500 kişiyi dezenfekte edebilme özelliğine sahiptir. Toplu olarak bulunduğumuz her alana, giriş öncesi entegre edilebilir.

Havaalanları, Alışveriş Merkezleri, Kamu ve Özel Sektör, Fabrikalar, Apartman ve Siteler için istenilen ebatlarda üretilebilen Sumak Dezenfektan Ünitesi Pulvarize Nozzle teknolojisi sayesinde işlem sırasında ıslatma yapmaz. Opsiyonel olarak eklenebilecek; termal kamera, ateş ölçer, kartlı geçiş, sesli uyarı vb. sistemlerle tüm insanlığa armağanımızdır.

 

COVID 19 HİJYEN ÜRÜNLERİ
PROMOSYON ÇEŞİTLERİ

 

Sizin için Seçtiklerimiz

SEMAZEN ŞEKERLİK TURKUAZ

SEMAZEN ŞEKERLİK TURKUAZ

KOLİ İÇİ ADET: 6..

NÂR-I AŞK KOLONYASI  "AŞIK"

NÂR-I AŞK KOLONYASI "AŞIK"

510 ml Özel Parfümlü Kolonya"AŞK İLE..."..

KUR'ÂN BAYRAK KENAR DEKORLU KUTU

KUR'ÂN BAYRAK KENAR DEKORLU KUTU

Özel Ahşap KutuAltın Varak Küçük Boy Kur'an-ı KerîmKutu Ölçüsü : En: 28,5 cmBoy: 23 cmYükseklik : 11 cmAy ve Yıldız Süet Kumaş Üzeri Sarma Nakış Tekniğiyle Kabartılmıştır...

KAMIŞ NEY VE KEÇE KÜLAH TABLO

KAMIŞ NEY VE KEÇE KÜLAH TABLO

Camlı Çerçeve ÖlçüleriGenişlik : 42 cmYükseklik : 63 cmDerinlik : 8,5 cm..